BZX84W-C2V4F
MFR.Part #
BZX84W-C2V4F
JLCPCB Part #
C551130
Description
1 Independent 2.2V~2.6V 2.4V 275mW 50uA@1V 70Ω SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS