BZX84W-C36X
MFR.Part #
BZX84W-C36X
JLCPCB Part #
C551139
Description
1 Independent 275mW 34V~38V 36V 50nA@0.7V 90Ω ±5% SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS