BZX585-B7V5,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX585-B7V5,115
JLCPCB Part #
C503400
Package
SOD-523(SC-79)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 10Ω 1uA@5V 300mW 7.35V~7.65V 7.5V SOD-523(SC-79) Zener Diodes ROHS