BZX384-C3V9,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX384-C3V9,115
JLCPCB Part #
C454965
Description
1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 300mW 3uA@1V 85Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS