PTVS43VS1UTR-QX
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
PTVS43VS1UTR-QX
JLCPCB Part #
C6630096
Package
SOD-123W
Description
1nA 400W@10/1000us 43V 5.8A@10/1000us 50.3V 69.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS