BZX38450-C6V2-QX
MFR.Part #
BZX38450-C6V2-QX
JLCPCB Part #
C7223878
Description
1 Independent 10Ω 1uA@5V 300mW 5.89V~6.51V 6.2V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS