BZB984-C8V2,115
MFR.Part #
BZB984-C8V2,115
JLCPCB Part #
C550170
Package
SOT-663-3
Description
1 Pair Common Anode 265mW 6Ω 7.7V~8.7V 700nA@5V 8.2V ±5% SOT-663-3 Zener Diodes ROHS