BZB84-C51,215
MFR.Part #
BZB84-C51,215
JLCPCB Part #
C550140
Description
1 Pair Common Anode 180Ω 300mW 48V~54V 50nA@35.7V 51V ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS