BZV85-C3V9,113
MFR.Part #
BZV85-C3V9,113
JLCPCB Part #
C550479
Description
1 Independent 1.3W 10uA@1V 15Ω 3.7V~4.1V 3.9V DO-41 Zener Diodes ROHS