BZB84-B7V5,215
MFR.Part #
BZB84-B7V5,215
JLCPCB Part #
C550112
Description
1 Pair Common Anode 15Ω 1uA@5V 300mW 7.35V~7.65V 7.5V ±2% SOT-23 Zener Diodes ROHS