BUK763R1-40B
MFR.Part #
BUK763R1-40B
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1V 2.6mΩ@10V 29nC@10V 300W 40V 5.106nF 530pF 75A - MOSFETs ROHS