BUK6209-30C
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BUK6209-30C
Description
1 N-channel 1.76nF 2.8V 220pF 30.5nC@10V 300pF 30V 50A 80W 9.8mΩ@10V N-Channel - MOSFETs ROHS