PMEG100V100ELPEZ
MFR.Part #
PMEG100V100ELPEZ
JLCPCB Part #
C7327554
Package
TO-277
Description
1 Independent 100V 10A 210A 800nA@100V 850mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS