74HC2G66DC-Q100125
MFR.Part #
74HC2G66DC-Q100125
JLCPCB Part #
C3657024
Package
VSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 12ns 1:1 200MHz 2V~10V 41Ω 8pF VSSOP-8 Analog Switches, Multiplexers ROHS