BZX84W-B18F
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84W-B18F
JLCPCB Part #
C551046
Package
SOT323(SC-70)
Description
1 Independent 10Ω 17.6V~18.4V 18V 275mW 50nA@0.7V SOT323(SC-70) Zener Diodes ROHS