MF58 104F3950
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF58 104F3950
JLCPCB Part #
C123399
Package
Plugin,D1.8xL4mm
Description
-55℃~+250℃ 100kΩ 20s 2mW/℃ 3950K 4092K 50mW ±1% ±1% 插件,D1.8xL4mm NTC Thermistors ROHS