MF51B 104F3950
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF51B 104F3950
Description
-20℃~+250℃ 1.4mW/℃ 100kΩ 14s 35mW 3950K 65mm ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS