MF52D 104F3950
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF52D 104F3950
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 12s 2mW/℃ 3950K 50mW ±1% - NTC Thermistors ROHS