MF58 503F3950
Extended
Manufacturer
Nanjing Shiheng Elec
MFR.Part #
MF58 503F3950
JLCPCB Part #
C123396
Package
Plugin,D1.8xL4mm
Description
-55℃~250℃ 1.8mm 20s 2mW/℃ 3950K 4055K 4mm 50kΩ 50mW ±1% ±1% 插件,D1.8xL4mm NTC Thermistors ROHS