SCF5250CAG120
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
SCF5250CAG120
JLCPCB Part #
C3215909
Package
LQFP-144(20x20)
Description
-40℃~+85℃ 1.08V~1.32V 120MHz 128KB 12bit 32 Bit 57 Built-in Freescale Series ROMless LQFP-144(20x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS