MCF54453CVP200
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
MCF54453CVP200
JLCPCB Part #
C3225743
Package
BGA-360
Description
-40℃~+85℃ 1.35V~3.6V 132 200MHz 32 Bit 32KB Built-in+External Freescale Series ROMless BGA-360 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS