LD6806CX4/C33P,315
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
LD6806CX4/C33P,315
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100mV@(200mA) 100uA 200mA 3.3V 30uVrms 5.5V 55dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable、Short Circuit Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS