BYC15-600P127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
BYC15-600P127
JLCPCB Part #
C17638380
Package
TO-220AC
Description
10uA@600V 18ns 3.2V@15A 600V TO-220AC Switching Diodes ROHS