R44-11D2-24
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
R44-11D2-24
JLCPCB Part #
C5841649
Package
Plugin
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 24V 500mA 插件 Signal Relays