R44-11D2-12
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
R44-11D2-12
JLCPCB Part #
C6749398
Package
Plugin
Description
1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 12V 500mA 插件 Signal Relays ROHS