25-B400-06
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
25-B400-06
JLCPCB Part #
C5884070
Package
Plugin
Description
1 25A 300V 6 9.53mm Black Plugin Barrier Terminal Blocks ROHS