NACE100M16V4X5.5TR13F
Extended
Manufacturer
NIC Components
MFR.Part #
NACE100M16V4X5.5TR13F
Description
-40℃~+85℃ 10uF 16V 2000hrs@85℃ 26.5Ω@120Hz 36.25mA@100kHz 4mm 5.5mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS