NX2520SA-40.000000MHZ
Extended
Manufacturer
NDK
MFR.Part #
NX2520SA-40.000000MHZ
JLCPCB Part #
C5817023
Package
SMD
Description
-10℃~+60℃ 10pF 40MHz 40Ω ±10ppm ±10ppm SMD Crystals ROHS