NX1255GB-16.000000MHZ-STD-CSA-1
Extended
Manufacturer
NDK
MFR.Part #
JLCPCB Part #
C6134305
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-10℃~+70℃ 12pF 16MHz 50Ω ±50ppm ±50ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS