ECS-41-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-41-18-18-TR
JLCPCB Part #
C6190623
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 150Ω 18pF 4.096MHz ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS