X2-224K-275VAC
Extended
Manufacturer
NDF
MFR.Part #
X2-224K-275VAC
JLCPCB Part #
C914486
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 275V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS