LRAM12CGTR015
MFR.Part #
LRAM12CGTR015
JLCPCB Part #
C7436294
Description
15mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±2% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS