LRBM25GFER033
MFR.Part #
LRBM25GFER033
JLCPCB Part #
C50314665
Description
33mΩ 3W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS