NB902E-12S-S-A
MFR.Part #
NB902E-12S-S-A
JLCPCB Part #
C845580
Package
Plugin,27.2x32mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 12V 15ms 30A 30V@DC、277V@AC 4 50mΩ AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,27.2x32mm Power Relays ROHS