NB90-12S-S-A 40A
Extended
Manufacturer
NBC
MFR.Part #
NB90-12S-S-A 40A
JLCPCB Part #
C396901
Package
插件,32x27.2mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 12V 15ms 160Ω 30V@DC、277V@AC 40A 900mW AgSnO2 Non-Polarized - Single Coil 插件,32x27.2mm Power Relays ROHS