SPM15-150-Q48P-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
SPM15-150-Q48P-C
JLCPCB Part #
C6230331
Package
DIP-6
Description
1 1.1A 1.6kV 15V 15W 18V~75V 84.5% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS