UEI25-120-D48P-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEI25-120-D48P-C
JLCPCB Part #
C6343374
Package
DIP-6
Description
1 12V 2.1A 2.25kV 25W 36V~75V 87.5% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS