PRG18BC3R3MM1RB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PRG18BC3R3MM1RB
JLCPCB Part #
C47126761
Package
0603
Description
16V 180mA 3.3Ω 400mA 6A 0603 Resettable Fuses ROHS