DSS1NB32A103Q93A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DSS1NB32A103Q93A
JLCPCB Part #
C907927
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 1 100V 10nF 6A 插件,P=2.54mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS