PRG15BC680MM1RC
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PRG15BC680MM1RC
Description
-40℃~+85℃ 0.5mm 17mA 1mm 30V 600mA 65mA 68Ω - Resettable Fuses ROHS