DLW5BTZ142TQ2L
MFR.Part #
DLW5BTZ142TQ2L
JLCPCB Part #
C417146
Package
SMD,5x5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4kΩ@100MHz 1.5A 10MΩ 125V 2 50V 56mΩ SMD,5x5mm Common Mode Filters ROHS