LQW04AN10NH00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW04AN10NH00D
JLCPCB Part #
C2049547
Package
03015
Description
10nH 260mΩ 330mA ±3% 03015 Power Inductors ROHS