LQW04AN11NH00D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW04AN11NH00D
JLCPCB Part #
C2049544
Package
03015
Description
11nH 280mΩ 310mA ±3% 03015 Power Inductors ROHS