LQP03TQ4N2B02D
MFR.Part #
LQP03TQ4N2B02D
JLCPCB Part #
C1330559
Description
17@500MHz 350mΩ 360mA 4.2nH 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS