LQP02HQ3N6B02E
MFR.Part #
LQP02HQ3N6B02E
JLCPCB Part #
C1332742
Description
14@500MHz 3.6nH 300mΩ 350mA 8.2GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS