DE1E3RA472MJ4BN01F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE1E3RA472MJ4BN01F
JLCPCB Part #
C5712087
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 4.7nF X1,Y1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS