LQM18PH2R2MFRL
MFR.Part #
LQM18PH2R2MFRL
JLCPCB Part #
C560036
Description
150mA 2.2uH 300mΩ 70MHz 750mA AEC-Q200 Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS