LQH3NPZ2R2MGRL
MFR.Part #
LQH3NPZ2R2MGRL
JLCPCB Part #
C2043360
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 50MHz 87mΩ ±20% SMD,3x3mm Inductors (SMD) ROHS