LQG15WZ7N3J02D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQG15WZ7N3J02D
JLCPCB Part #
C1857897
Package
0402
Description
170mΩ 23@250MHz 4GHz 600mA 7.3nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS