LQG15WH7N3J02D
MFR.Part #
LQG15WH7N3J02D
JLCPCB Part #
C3910882
Description
170mΩ 23@250MHz 4GHz 600mA 7.3nH AEC-Q200 ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS